Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-24, 12:38   #753
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Wampierz, kochana, przepraszam że Cię tak męczę Jakoś ciężko mi się oswoić z tym, że niby jestem chłodną zimą - głównie przez to, że jak oglądam zdjęcia celebrytek i zim w internecie, to wydają mi się bardziej nasycone, kontrastowe niż ja.
Chciałam więc zapytać, czy oprócz analizy z chustami można potwierdzić dany typ makijażem? Bardzo dobrze wyglądam w białym cieniu na powiekach (takim lodowato białym), czarnej kredce, mocno różowej szmince - zrobiłam taki makijaż z ciekawości i myślałam że będę wyglądać jak klaun, bo to mocne kolory, a wyglądam świeżo i naturalnie. Natomiast w tych zgaszonych szminkach lata wyglądam dziwnie, jakoś zlewają się z moim kolorem skóry, nie wiem jak to określić
Ciężko jest mi przeprowadzić porządną analizę chustami bo mam mało letnich zgaszonych kolorów, sugerowałam się głównie białym i czarnym - tak jak mi pisałaś

W ogóle wydaje mi się, że większość stron internetowych i artykułów bardziej miesza i wprowadza w błąd niż pomaga Staram się posilkować tylko truth-is-beauty, 12blueprints i blogiem Wampierz.

Edytowane przez softgrey
Czas edycji: 2013-10-24 o 12:41
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora