Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-22, 07:25   #2509
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja akurat starej konsystencji nie lubiłam, szczególnie w niektórych kolorach jak np Paris blue czy Out of control. Teraz konsystencja fajna, No ale jak widać nie wszystkie kolory kryją super. Habibi czy bambi mimo ze jasne kryją super. Trochę nie przetestowali tego i tak falstart moim zdaniem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurde nigdy mi się nie zdarzyło mieć mega gęstego lakieru żeby nie dało się go nałożyć . Dlatego dla mnie konsystencja była idealna. Podobno SPN zmienił lakiery na bardziej gęste, aż jestem ciekawa.
Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja miałam w ręku ostatnio bambi i byłam zadziwiona konsystencja naprawde super krycie i tez wole nieco rzadszą formule Mam kilka starych z targow z wrzesnia i te lakiery sa do smieci mimo ze max 2 razy uzyte, geste gluciska :/ ale każda z nas woli inną konsystencje więc się nie dogodzi

Za to zachowanie Indigo to istna katastrofa, mnie się już od dawna ich marketing nie podoba, i te cyrki które towarzyszą każdej reklamacji.. nie mówiąc o reklamach w tv. Jakoś nie pasują mi do „profesjonalnej” firmy taki rodzaj reklamy zwlaszcza ze obok reklamuje sie Semilac.. do mnie to nie trafia, ale to moje zdanie

Jesli Cie Domina to pocieszy, byłam wymienic jakis czas temu lakier, bo brudził mi top, oczywiscie uslyszalam ze pewnie za slabo utwardzone, ale mniejsza [emoji14] Ja z Indigo raczej sie nie polubie juz [emoji14]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ten Bambi akurat jest nawet spoko ale Maybe baby jest okropny, a taki piękny kolor

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując