Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - LISTEM ZWYKŁYM - lista osób
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-30, 15:05   #36
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: LISTEM ZWYKŁYM - lista osób

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyna w takim razie "zawsze" łamie regulamin ('Istnieje zakaz wysyłki listem zwykłym.') i robi to celowo i świadomie, wydaje mi się, że powinna ponieść poważniejsze konsekwencje (tzn. przekupka negatywna albo ostrzeżenie?) - może napisz do Siarki
Pisałam w tej sprawie do Siarki, w dniu kiedy dziewczyna napisała mi, że wysłała bez polecenia, byłam wtedy w szpitalu i nie bardzo mogłam monitować Pocztę (wiedziała o tym, że wybieram się do szpitala i na szybkiej wymiance mi zależy ), akurat w tym dniu, chwilkę później mąż odebrał pakiet z poczty, zaraz o tym też napisałam Siarce
Napisałam dziewczynie, że taka forma wysyłki jest zabroniona regulaminem na wizazu, na co odpisała, że nie miała o tym pojęcia.
No nic, następnym razem będę ostrożniejsza i jak przeczucie mi podpowiadało, osoby z jedną, kilkoma przekupkami, jednak będę prosiła o wysyłkę pierwsze, widać trzeba nabrać pewnego doświadczenia
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując