Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Papierowe początki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-04, 22:01   #21
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Papierowe początki

Cytat:
Napisane przez anita19800 Pokaż wiadomość
Podziwiałam pudełeczko na blogu, wygląda pięknie Torcik rzeczywiście bardziej pasuje.

Co do Twoich zakupów to te 2 dziurkacze musiały być używane, bo ja mam kilka dziurkaczy i zawsze przysyłano mi je w oryginalnych opakowaniach. Mam dziurkacze Crafta i przyznaję, że jedne są lepszej jakości, inne gorszej. Najlepiej spisują się te, które mają najmniej szczegółów do wycięcia. Te bardziej wymyślne potrafią się zacinać albo zepsuć. Wyrzuciłam już bodajże 3, bo nie dało się ich naprawić.
A wracając do big shota... w moim przypadku to było spełnienie marzenia, kaprysu, jak zwał tak zwał Generalnie nie robię tyle kartek żeby mi się ten zakup zwrócił, ale nie żałuję wydanych pieniędzy.
wiesz co , moja intuicja po rozpakowaniu paczki , podpowiadała mi,że sprzedawca po prostu bezczelnie mnie wyrolował. Napisałam do niego, ale uparcie twierdził, że on też dostaje dziurkacze bez opakowania. Na brak paragonu też miał wymówkę.
Już nigdy więcej u niego nic nie kupię. to były moje pierwsze dziurkacze

Dziękuję za odwiedziny na blogu, miło mi że mój pierwszy box wyszedł na tyle dobrze,że został pozytywnie oceniony Koleżanka mojej siostry też taki chce, tyle ,że ja nie wykonuję usług tego typu ani odpłatnie ani bezpłatnie

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez asiunia33 Pokaż wiadomość
Śliczne
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując