Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przerost mięśni żwaczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-21, 21:11   #274
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Przerost mięśni żwaczy

Cytat:
Napisane przez kathy8998 Pokaż wiadomość
Zrób koniecznie zdjęcia przed, żeby móc sobie porównać Ja decydując się na zabieg kompletnie nie myślałam o wysmukleniu twarzy, ale nie ukrywam, że ten dodatkowy bonus by mi się przydał Zobaczymy jak będzie za jakiś czas.



Ja jestem 10 dni po botoksie, prawie już nie czuję tego ucisku - uczucia "łamania", o którym pisałam wcześniej. Jeśli chodzi o efekty i pierwsze odczucia to chyba nie widzę jeszcze jakichś rewelacyjnych efektów, poza tym, że chyba mniej boli mnie żuchwa.
ja kompletnie nic nie czuję po zabiegu. miałam tylko dwa małe siniaczki, ale dziś już się wchłonęły.

zdjęcia sobie porobiłam. trochę mnie zasmuciło, jak pani doktor powiedziała, że u mnie to nie tylko mięsień, ale też tak zgromadzony tłuszcz. zaproponowała wycięcie poduszek tłuszczowych. zobaczymy. o ile dobrze pamiętam, którejś z Was lekarka też tak powiedziała, a efekty zabiegu były zadowalające.

wrzucam fotkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 9992C751-7FD6-4236-921A-F125EC386A1D.jpeg (194,2 KB, 69 załadowań)
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle

Edytowane przez Harmonia_95
Czas edycji: 2021-03-21 o 21:13
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując