Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wyglądać cały czas świeżo ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-09, 18:49   #26
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak wyglądać cały czas świeżo ?

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewcazyny, zwracam sie tu do was po rade... Bo już mam dość tego
Otoz, jak ktoś już czytał moje wątki to wie, że jestem uczennicą.
Nie mam idealnej cery, więc potrzebuje lekkiego makijażu (korektor punktowo, jakiś lekki puder matujący + odrobina bronzera na moje blade lica).
Rano wszystko jest w porządku, buźka suchutka, naturalna, ślicznie umalowana... A co jest po 2-3 lekcjach?
Korektor się "waży" i oczywiście spływa, po pudrach ani śladu, twarz świecąca jak żarówa a w dodatku tłusta jak nie wiem co
Jak jestem w domu bez żadnego makijażu to przecieram tonikiem (nawet co jakieś pół godziny, tak mi się szybko przetłuszcza broda, czoło i nos) a w szkole?
Bibułki na długo nie pomagają.
Korektor i tak się "waży", po pudrach ani śladu. A o jakichkolwiek kremach koloryzujących i wyrównujących koloryt nie ma mowy, zaraz płyną O podkładach nawet nie mówie, chociaż i tak ich nie używam.
Dziewczyny poradźcie mi coś Już nie wiem co z tą skórą robić

Ps. Przepraszam jeśli dział nieodpowiedni, ale wahałam sie między kosmetyka a wizażem bo to jest problem że tak sie wyraże "pół na pół".


A mi się wydaje, że problem tkwi nie tyle w samej cerze, co w kosmetykach których używasz. Albo są one źle dobrane do cery, ale zwyczajnie - niskiej jakości. Przyzwoity podkład powinien bez mała wytrzymać 5-6 godzin bez poprawek. Te o niższej trwałości, śmiało można trzepnąć w kosz.
Bo obiektywnie, skóra ze spływającym, zważonym kosmetykiem, świecąca się i
ewidentnie nieświeża, nie wygląda atrakcyjnie i lepiej w takim wypadku nie nakładać na twarz nic
Oprócz podkładu polecam mimo wszystko bibułki matujące.

Może wypisz co dokładnie używasz (kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe) przed wyjściem do szkoły i może w ten sposób uda nam się znaleźć winowajcę

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując