Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SKLEP - Helfy
Wątek: SKLEP - Helfy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 16:55   #16
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: SKLEP - Helfy

Dałam trzy gwiazdki. Plusem jest szybka dostawa jak i produkt zgodny z opisem (chociaż jak czytam opinie wyżej to też różnie z tym jest). Z produktu byłam suma sumarum zadowolona, ale chodzi o etap "przed" jego zakupem i szeroko pojeta obsluge klienta. Jestem blondynką i chcialam kupic bardzo zachwalany olejek amla w ktorego sklad wchodzily rozne "przyciemniacze",a ze nie wszystkie przyciemniaja to kilkakrotnie (jeszcze przed zakupem) napisalam maila w sprawie czy ten olejek przyciemni mi wlosy - nie udzielono mi zadnej odpowiedzi. Udzielono jednej jak juz towar zakupilam - odpowiedz ta byla wymijajaca,jednozdaniowa z ktorej nic nie wynikalo. Natomiast jak juz dostalam produkt to udzielono mi odpowiedzi,ze olejek z czasem na pewno przyciemni wlosy i ze dla blondynek polecane sa inne oleje... Nie wiem czy to byl swiadomy zabieg czy tez nie,ale ja juz tam na pewno nie wroce wlasnie ze wzgledu na podejscie do klienta, ktore w tym wypadku bardzo mi sie nie spodobalo i pozostawil niesmak.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując