Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 20:19   #148
Kreciara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Hej,
Ja zaczęłam swoją przygodę z Allevo 2 tygodnie temu dokładnie 01/02/2016 i szczerze powiedziawszy nie chciało mi się wierzyć, że może mi to pomóc. Moja waga początkowa 66 kg przy wzroście 160 cm. Miałam zestaw składający się z szejków (20 szt) 10 malinowo-bananowych dobre na śniadanie i 10 czekoladowych moich ulubionych zawsze jako ostatni posiłek. W ciągu dnia jadłam w zależności od tego czy byłam głodna czy nie od 2-3 zup i tutaj sobie mieszałam, bo zamówiłam sobie marchwiową, która wg mnie jest najlepsza, brokułową i ziemniaczaną. Do tego chodziłam 3-4 razy w tygodniu na siłownię około 1h. I dzisiaj po 13 dniach stanęłam na wadze i nie wierzyłam. Schudłam 4,5 kg w 13 dni. Co więcej nie czuje się głodna z resztą ja i przed dietą jadłam maksymalnie 3 posiłki dziennie więc dla mnie to nie było żadne wyrzeczenie ale moim problemem było to że jadłam wszystko na noc a cały dzień mogłam nie jeść nic tylko być na kawie. Więc myślę że dużo dało mi właśnie to że przestawiłam się na w miarę regularne jedzenie. Co zauważyłam to na pewno to, że nie chodzę wzdęta, czuję się lekko, nie jestem ospała a mam dużo energii i zdecydowanie lepiej się czuję. Teraz od poniedziałku będę wchodziła w drugą fazę aż do uzyskania wagi, do której póki co dążę. Zobaczymy jak będzie dalej. Pozdrawiam
Kreciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując