Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-07, 17:05   #10
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja podobnie
Kiedyś śmigałam na obcasach niemal codziennie, ale w pewnym momencie siadło mi śródstopie, miałam taki stan zapalny, że płakałam z bólu, a później po zlikwidowaniu go przez ponad 2 tygodnie moje palce się nie zginały w ogóle i wymuszanie tego sprawiało ogromny ból. Dopiero stopniowo udawało mi się je zginać, do normalnej pozycji zajęło to chyba z 2 miesiące. Okazało się, że mam płaskostopie poprzeczne i do czasu zlikwidowania wkładki, ćwiczenia i zero obcasów.
Teraz już mogę normalnie nosić obcasy, ale robię to o wiele rzadziej, bo jak się raz zasmakowało komfortu śmigania w płaskich butach, to obcasy już tak nie rajcują

Już nie mówiąc o tym, że u mnie chodniki też równością nie grzeszą, a prawie całe osiedle wyłożone mam taką kostką:

Oczywiście jest ona wszędzie nierówna, a że kostka mała, to trafienie na krawędź gwarantowane przy prawie każdym kroku.
Ja tam jestem szczęśliwa gdy widzę taką kostkę. We Wrocławiu są poniemieckie chodniki. Tysiąc razy gorsze
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując