Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-29, 09:09   #3045
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
My tez będziemy mieć naklejki! Nawet mam już pomału wizję na pokoik ale bardzo mglistą. W czerwcu mąż odmalowuje całe mieszkanie i robi drobne naprawy, ja w tym czasie wakacjuje na wsi u rodziny. Za to w lipcu jak wrócę będą zakupy dla dziecka i urządzanie pokoiku, nie mogę się doczekać [emoji3059]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------




Jak będziesz teraz przybierać to myśle ze nadrobisz, nie jest źle. Zależy tez od czego startujesz i czy moglas jeść i czy wymiotowałas w pierwszym trymestrze... to dość skomplikowane wszystko jest powiem wam dziewczyny [emoji28] jedne się martwią ze dużo, drugie ze mało... chyba jednak wszystkie tu się mieścimy w jakichś granicach normy jednak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tez wlasnie tworze wizje pokoiku ale juz mniej wiecej wiem jak cgce zeby to wygladalo. I rowniez planujemy najpierw odswiezyc bo mieszkamy 4 lata a pokoj stal po prostu pusty
Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
My już po połówkowych
Potwierdziła mi lekarz córcię. Zdrową córcię. Nie ma żadnych odchyleń od normy, narządy na ten moment ładnie wykształcone
Gratulacje!! [emoji173]️
Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
my będziemy mieć tylko mini kącik u siebie w salono-sypialni dla małej, ale chce się solidnie postarać, żeby było ślicznie i funkcjonalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My robimy docelowo pokoj, na poczatku i tak lozeczko wstawimy do sypialni. Ale jednak w sypialni nie bedziemy nic specjalnego przygotowywac takze mam wizję tylko na pokoik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora