Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-29, 11:36   #3050
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Zazdro, uwielbiam czereśnie [emoji7] jeszcze nie jadłam w tym roku.

U nas będzie kącik w pokoju, chciałabym łożeczko z baldachimem i komodę (coś nie mogę jeszcze przekonać tż do baldachimu [emoji23]). Na razie wymieniamy swoje regały na inne, żeby pozamieniać miejscami meble i zrobić miejsce na dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze sie naczytal o baldachimach jak ja chcialam lozeczko z baldachimem ale zrezygnowałam bo poczytalam ze 'czym mniej tym lepiej' i ze taki baldachim w sumie to nie ma innego zadania niz zbierac kurz
Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
My też kącik w sypialni będziemy mieć, ale u nas jest na to miejsce bo nie graciliśmy jej meblami, więc na szczęście nie muszę przemeblowania robić.
A pokoik będziemy już w domu urządzać W końcu ruszyły mapki w urzędzie a architekt nam obiecał całość projektu na Dzień Dziecka Także w przyszłym tyg złoży papiery i będziemy czekać na pozwolenie na budowe
My tez mam miejsce juz w sypialni akurat wystarczajace zeby swobodnie wstawić lozeczko i miec jeszcze troche przestarzeni


Lozeczko pewnie zamowimy na allegro., wiekszy problem mam szukajac komody i szafy [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora