Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-15, 21:19   #57
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88288752]A jakbyś mogła z i bez? To pozwoli ocenić twarzowość.[/QUOTE]Spoko a to jest odcień DA czy masz jakiś inny trop co do mnie? [emoji2] Ze starych zdjęć znalazłam takie, tylko tutaj chodziło mi o pomadkę, więc bardziej zwracałam uwagę na dobre oddanie koloru pomadki, a nie ciuchów, więc nie wiem czy takie zdjęcia mają sens, bo kolor bluzy jest jednak dość przekłamany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Spoko a to jest odcień DA czy masz jakiś inny trop co do mnie? [emoji2] Ze starych zdjęć znalazłam takie, tylko tutaj chodziło mi o pomadkę, więc bardziej zwracałam uwagę na dobre oddanie koloru pomadki, a nie ciuchów, więc nie wiem czy takie zdjęcia mają sens, bo kolor bluzy jest jednak dość przekłamany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A i mam jeszcze takie niby bez makijażu, ale jednak mam pomalowe rzęsy kiedyś próbowałam tak tylko dla siebie zrobić sobie analizę kolorystyczną i pamiętam nic z tego nie wyszło [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora