Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odbicie od ściany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-24, 10:55   #1
cantavoid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22

Odbicie od ściany


2 lata temu rozstałem się z dziewczyną. Byliśmy razem 8 lat. Była to moja pierwsza i jedyna dziewczyna, Przez rok lizałem rany po związku. Wraz z początkiem 2020 postanowiłem ponownie otworzyć się na miłość. W telefonie korzystam z kilku apek. Proszę o wskazówki. Co zrobić by na portalach randkowych przestać zaliczać kolejne niepowodzenia? Poznałem kilka dziewczyn przez tindera. Fajnie się rozmawiało. Chciały się spotkać. Przeszliśmy na fejsa. Nadal dobrze się korespondowało. W pewnym momencie spytały o wzrost. Zaczęły pojawiać się schody. Jedna która wcześniej wyciągała mnie z domu na spotkanie, napisała "o nie, teraz to się z tobą nie umówię, jesteś niższy ode mnie". Ona miała 172, ja 171. Z paroma innymi to samo. Generalnie prześladuje mnie ten motyw. Jest match, dobrze się gada, planujemy spotkanie, pytanie o wzrost i kontakt się urywa. Gdy pytam o powody dlaczego tracą chęci, czytam: "bo nie będę mogła ubrać szpilek", "bo lubię wysokich". Wydaje się mi że buty są dodatkiem i dobiera się je pod chłopaka, nie na odwrót. Z tym, że lubią wysokich. No dobrze każdy ma prawo do własnych preferencji, ale skoro dobrze się pisze, niektóre dziewczyny mówiły, że czują chemię, a nagle wszystko zanika to nie jest w porządku. Proszę więc o wskazówki by w jakiś sposób dziewczyny nie traciły zainteresowania. Pisanie wzrostu w moim przypadku 171 w profilu nie ma sensu bo tak to żadna mi nie da w prawo.
cantavoid jest offline Zgłoś do moderatora