Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-01, 22:01   #1474
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Aga, nie no, my dwie to naprawdę mamy daty jedna po drugiej. [emoji16] Chodziło mi o Lady, która ma 11+5, czyli jest jeden dzień przede mną, a termin ma już na 11.11, a nie na 15.11. Albo coś źle doczytałam. [emoji848]

SzumFal, a brzegiem plaży nad morzem? Bo te dzieści lat temu była po prostu wydeptana szeroka ścieżka pokryta piaskiem. Jak piszesz o półwyspie to czuję zapach morza. [emoji173]️ Zazdroszczę, że mogłaś się wychować w takim klimacie. Ja jestem dzieckiem wielkiego miasta i choć nie mogę złego słowa powiedzieć na moje dzieciństwo, to jednak mieszkanie nad morzem to zupełnie inna bajka.

Jak to nie wiadomo jaki będzie finał? Wszystko będzie dobrze! [emoji256] Musi być, nie dopuszczamy w ogóle innej opcji.

A testowałaś rano? Bo Ty to teraz nie wiesz który masz dc? Czy coś pomieszałam? Mam w każdym razie na myśli, że test (szczególnie zrobiony po południu i mało czuły) mógł jeszcze nic nie pokazać.

Lady, czyli Ty, Aga i ja mamy prenatalne w tym samym tygodniu. Będzie ciekawie. A jak teraz dostaniesz wyniki badania to będzie podana płeć czy u Was też nie podają do pewnego momentu?

Do kiedy planujesz pracować? Ja poprzednim razem odeszłam 6 tygodni przed terminem plus urlop, ale tu to jest standard. W PL za to sporo przyszłych mam idzie dużo wcześniej na L4, sama byłam na to namawiana, ale nie rozumiem tego fenomenu. Czułam się super i nie chciałam odchodzić.

Ja nie mam niestety teściowej. Niestety bo czuję, że byśmy się bardzo dobrze rozumiały. No ale się nie udało. Za to z nową partnerką teścia rozumiemy się bezbłędnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak partnerka teścia fajna to też super
Ano faktycznie, Lady masz jakoś kilka dni przed nami, to w sumie powinnaś być 12+

Jezu u nas znów 30° zapowiadają na jutro...a już tak fajnie się ochłodziło [emoji22]
Jutro kolejna urodzinowa impreza, tym razem kolegi z klasy syna, ale idę z obojgiem. Moje dzieci mają bogatsze życie towarzyskie niż ja 🤣🤣🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując