Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-01, 18:41   #4564
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez colacoca Pokaż wiadomość
Po mnie też rano tłuszcz spływa, choć nie zawsze, ale nigdy nie obserwowałam tego pod kątem kosmetyku, który używam, więc ciężko mi to stwierdzić. Ja z kolei mam przez cały dzień pory rozszerzone - takie same z rana, w ciągu dnia i wieczorem.
Pozwolę sobie załączyć zdjęcia moich policzków, żeby może było bardziej jasne co mam na myśli Niewidoczne chyba tu są mimiczne zmarszczki wokół oczu. Na czole mam to samo + jak się okazało też jakieś mimiczne zmarszczki (mam 24 lata). A z kolei na nosie wszystkie pory mam zapchane - jest usiany czarnymi kropkami, małymi, ale za to cały mój wielki nochal jest w "groszki" Zdjęcia robione dziś rano, jak wstałam i wytarłam się trochę z tego "tłuszczu" Nie widać na nich niestety dokładnie nierównej powierzchni skóry - jak byłam młodsza to razem z dermatologami walczyłam z mocnym trądzikiem - wywalczyłam, uspokoiło się, pojawiają się jakieś rzeczy czasami, ale ślady pozostały (głównie czerwone plamki (blizny potrądzikowe?), i takie lekko brązowe - chyba, że to piegi, ale nigdy ich nie miałam, zresztą one i tak nikną trochę przy moich porach).

Chciałabym, żeby mi ten kremik (ten, albo inny specyfik) te pory zmniejszył. Wiem, że to trudna walka, nie każdemu się udaje, ale znalazłam wczoraj bloga, gdzie dziewczyna pokazywała zdjęcie policzków i okolic nosa zrobione przed kuracją i po kuracji (akurat acnedermem o ile się nie mylę) - i to co zobaczyłam przeszło moje oczekiwania Nie było widać dziur! Tak więc wierzę, że da się z tym powalczyć i marzę sobie, że może kiedyś osiągnę taki efekt, albo troszkę słabszy, ale jednak

Ale się rozpisałam
Ja az takich nie mam. Moja twarz jest w ogole dziwna, prawa strona to jakis koszmar, a lewa taka gladka etc.
Powiem Ci szczerze, ze mnie jakies tam pory czy kilka wagrow nie strasza i juz nawet nie zwracam az tak na nie uwagi, po tym jak walczylam z tradzikiem i tymi wstretnymi podskornymi golami wielkosci grochu. To taki wagier czy por to nie robi wrazenia.
Najbardziej ciesze sie, ze zwalczylam to sama bez zadnych derm i lekow.

Wiesz co napisz jaka jest Twoja rutyna w pielegnacji? Jak oczyszczasz skore

Cytat:
Napisane przez colacoca Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy mogę tu takie linki zamieszczać, ale proszę - poniżej link do tego wpisu, pod koniec są zdjęcia porównawcze. Cera nie była jakaś mega brzydka, ale uważam, że efekt super
http://www.idaliablog.com/2012/09/bu...rm-kontra.html
Wow! Ten krem naprawde dziala.Zmiana jest mega widoczna
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując