Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-29, 21:04   #49
madziula27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

No właśnie niestety ćwiczenia na moje ręce nie działają tak, jakbym chciała Otóż ćwiczenia nie powodują u mnie chudnięcia rąk, wręcz przeciwnie - rozrastają mi wówczas mięśnie i wyglądam jak kulturysta
A na protalu czuję się bardzo dobrze. Czasem tylko czuję się jakoś wyjątkowo zmęczona i śpiąca. A jeśli chodzi o jedzenie, to czasem aż sama po przeanalizowaniu systemu mojego jedzenia jestem przerażona. Wiem, że według tej diety powinno jeść się jak najwięcej białka, na mnie jednak tak ona działa, że przez cały dzień zjem parę kęsów mojej papki (np tuńczyk+jajka+majonez light itd), wypije wodę i na obiad zjem np pierś z kurczaka grillowaną i to tyle.
Nigdy bym nie przypuszczała, że tak niewielka ilość pożywienia jest mi wystarczająca, by zachować odpowiednie funkcję życiowe. Choć nie powiem, czasem zastanawiam się, czy ja nie jem za mało. Proszę, powiedzcie ile jecie na diecie protal.
A tak na marginesie to mam doła, bo od kilku dni moja waga ani drgnie Cały czas mam nadzieję, że to wpływ okresu, który de facto mam 3 dzień. No ale ja zastosowałam się bardzo rygorystycznie do zaleceń książkowych i ważę się każdego dnia.. Choć nie wiem, czy to najlepsze rozwiązanie.
Troszkę się rozpisałam - przepraszam, że "zmuszam" Was do czytania moich wypocin. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

TLU - podziwiam Cię, że jesteś w stanie wypić zielona herbatę hihi
Ja nie jestem w stanie jej wypić. Ja wspieram się tylko i wyłącznie czerwoną, którą po prostu uwielbiam mniam
madziula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując