Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 23:01   #50
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Od 10 kg do zrzucenia,dziewczyny powyzej 25 lat

Cytat:
Napisane przez madziula27 Pokaż wiadomość
No właśnie niestety ćwiczenia na moje ręce nie działają tak, jakbym chciała Otóż ćwiczenia nie powodują u mnie chudnięcia rąk, wręcz przeciwnie - rozrastają mi wówczas mięśnie i wyglądam jak kulturysta
A na protalu czuję się bardzo dobrze. Czasem tylko czuję się jakoś wyjątkowo zmęczona i śpiąca. A jeśli chodzi o jedzenie, to czasem aż sama po przeanalizowaniu systemu mojego jedzenia jestem przerażona. Wiem, że według tej diety powinno jeść się jak najwięcej białka, na mnie jednak tak ona działa, że przez cały dzień zjem parę kęsów mojej papki (np tuńczyk+jajka+majonez light itd), wypije wodę i na obiad zjem np pierś z kurczaka grillowaną i to tyle.
Nigdy bym nie przypuszczała, że tak niewielka ilość pożywienia jest mi wystarczająca, by zachować odpowiednie funkcję życiowe. Choć nie powiem, czasem zastanawiam się, czy ja nie jem za mało. Proszę, powiedzcie ile jecie na diecie protal.
A tak na marginesie to mam doła, bo od kilku dni moja waga ani drgnie Cały czas mam nadzieję, że to wpływ okresu, który de facto mam 3 dzień. No ale ja zastosowałam się bardzo rygorystycznie do zaleceń książkowych i ważę się każdego dnia.. Choć nie wiem, czy to najlepsze rozwiązanie.
Troszkę się rozpisałam - przepraszam, że "zmuszam" Was do czytania moich wypocin. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

TLU - podziwiam Cię, że jesteś w stanie wypić zielona herbatę hihi
Ja nie jestem w stanie jej wypić. Ja wspieram się tylko i wyłącznie czerwoną, którą po prostu uwielbiam mniam
Co do Twoich zmartwien dietowych - na protalu mozesz sie opychac dozwolonymi produktami. Teoretycznie im wiecej jesz chudego bialka tym lepiej wiec smialo zajadaj wiecej. Nie wiem jaka forme protalu stosujesz, ja probowalam metody Dukana (jest tu caly watek na ten temat) i najbardziej chudlam jedzac samo bialko, w pozniejszych fazach dozwolone sa warzywa, a nawet zalecane, po pierwszych 5 do 15 dni czystych bialek musisz zrobic tydzien bialek z warzywami inaczej padniesz od braku witamin i tym podobnych. Bardzo wazna jest tez woda, jak sie z tym nie pilnujesz to moze dlatego waga stoi. 2 litry dziennie to minimum a 3 to optymalna porcja. Wiesz jak stosowalam protal odpowiednio czyli calkowicie wykluczone cukry i tluszcze plus 3 litry wody w zasadzie nie bylo dnia zeby mi nie spadlo chocby 250g.
Co do stojacej wagi to przy okresie to normalne - jak Cie to dobija to nie waz sie az sie skonczy i dopiero potem. Dukan zalecal czeste wazenie bo na tej diecie waga spada szybko wiec czeste jej kontrolowanie dodaje motywacji. Jesli u Ciebie dziala to odwrotnie to sobie odpusc na 2-3 dni. Smaka mi narobilas na te diete znowu. Ja ja przerwalam bo czulam sie potwornie zmeczona, normalnie z kanapy mi sie za nic w swiecie nie chcialo ruszyc a ze doprowadzilam figure do w miare rozsadnych proporcji nie bylam juz tak zdesperowana, ale znowu mysle czy nie pociagnac tak 2 tygodnie protala (przez pierwsze dwa tygodnie bylam tylko lekko oslabiona).
Co do cwiczen na rece, to wiadomo, najpierw urosna miesnie a dopiero potem zacznie znikac tluszcz wiec sie nie przejmuj i cwicz. Najwazniejsze, zebys sie po takich cwiczeniach dobrze rozciagnela bo od tego te miesnie beda ladne i smukle a nie jak kulturystka. A jesli naprawde boisz sie wielkich miesni to mozesz tylko cwiczenia rozciagajace wykonywac - to tez pomaga.
A jesli idzie o herbate to ja pije o smaku miety tylko zielona nie rozni sie w smaku w ogole od zwyklej mietowki. Ale sama zielona tez daje rade , troche sianowata ale da sie przyzwyczaic. Jak nie dajesz rady dodaj troche miodu (tyle, ze na protalu nie mozesz ).
Trzymaj sie
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując