Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-05, 21:19   #21
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Wink Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Dziewczyny dziękuję bardzo za odzew

Renata00
dziękuję, co do grzywki- akurat tak się złożyło że na fotkach w większości mam grzywkę-ale z tym bywa różnie czasem zapuszczam i jak jest już długa (dana na boki sięga do policzków-a włosy szybko mi rosną) to ścinam hii.. jakoś bardziej lubie siebie w grzywce

Mg78
też nawet lubiłam ten brąz, miałam go całkiem długo- ale jak już wcześniej pisałam lubię zmiany. Do pielęgnacji ze sklepowych uwielbiam NIVEA total repair no i biosilk farouka, a z fryzjerskich maskę mleczną firmy MILA, maskę Framesi SUNSHIELD, maseczkę kokosową z LEO, KADUS immunal (maska słoneczna), bardzo fajne są też maski wzmacnaijące matrixa i alfaparfu

Eowina1818
jeszcze raz dziękuję, nie spodziewałam się tylu miłych słów... Czerwień to zasługa preparatu (niby do pasemek) LEO – ognista czerwień , kliknij -> http://www.leo.com.pl/?dzial=produkty&kat=2 ,


Emilkaa92
a mi swego czasu bardzo się podobały takie ciężkie ,zwaliste wręcz kudełki , do tego doszedł mój „fioł” na punkcie mangi i efektu japońskiej dziewczynki z Ringu ,nosiłam też wtedy czarne szkła kontaktowe..gdzieś na forum są zdjęcia.... Czarne były przedłużane przez fryzjerke z wizażu J , a inne kolory –to już przedłużałam samodzielnie...

ale teraz jak widać skróciłam i wycieniowałam (samodzielnie hii ). Ciężko z tym zdjęciem z kolorem naturalnym(postaram się poszukać) ale jest on ciut ciemniejszy od tego, który mam obecnie (jestem naturalnie słowiańską blondynką ). Dlatego pierwszy raz odkąd skończyłam 15lat odrosty prawie nie będą widoczne.

Po waszych komentarzach wnioskuję, że ten obecny nie jest taki najgorszy-myślałam, że będziecie mnie od niego mocno odciągać - że niby taki zwykły, nudny...
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując