Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-10, 11:55   #236
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Helo!

Tak melduję, że jeszcze żyję, ale już ledwo. Zrobiło się bardzo wiosennie, staram się wyciskać z siebie całą energię, więc ilość czasu spędzanego na leżeniu i tyciu znacznie się zmniejszyła

Gratuluję wszystkim nowym ciężarówkom!

Kari, szybko rośnie ten Twój maluch witamy w gronie ząbkujących. Teraz już będzie tylko gorzej

Adamowi teraz idą 4 zęby na raz. Jestem wrakiem! ma już cztery na dolne w różnym stadium wyrżnięcia, wszystkie dobrze widoczne i teraz czekamy na objawienie się górnych jedynek. Już się przebiły, teraz muszą wyjść. Masaaaakraaa. Moje cycki i ja sama nie lubimy ząbkowania!

Coś tam było o pilnowaniu się w ciąży i malinach. Kurde, a ja je żarłam na potęgę też toxo nie miałam. Któraś pisała o zachowaniu zdrowego rozsądku - polecam to podejście

Przed pozytywnym testem odrzuciło mnie od czekolady, pierdziałam jak stary dziad i miałam zawroty głowy

W kontekście chrzcin i alkoholu też nie. Raz, że to impreza dla dziecka, dwa, że bez % też się można dobrze bawić (nawet lepiej niż z ), a trzy, że mam alkoholików w rodzinie i jestem mocno uprzedzona. U nas nie było % i nie żałuję

Z tego, czym się mogę pochwalić to wróciłam na fitnessy! Dwa razy w tygodniu latam na jakies pilatesy, zdrowe kręgosłupy, tego typu zajęcia, żeby podratować mięśnie w agonii. Niestety póki mały nie śpi w nocy, nie jestem w stanie się zregenerować na tyle, żeby iść pobiegać ech, tego mi brakuje najbardziej, ale nie ma to tamto! Sobotni charytatywny marszobieg i bieg konstytucji 03.05 jest nasz! szukajcie nas na samiuśkim końcu
A to wszystko przez to, że miał być kolcem po porodzie i teraz nadrabia na wszystkich frontach [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora