Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-01, 07:18   #26
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Brawo dla Pestki uwierz mi duzo juz potrafi wnioskuje z Twoich postow. Nie przejmuj sie mowa Moja tak samo mowi w sensie ze tak miesza po swojemu i po naszemu ale jak maja sie inaczej komunikowac jak nie znaja wszystkich slow sasiadki mala z maja mowi jedynie mama tata a tak nawija ale w jakims jezyku plemion wymarlych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie jakoś tak

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Sto lat dla Pestki! Niech rośnie zdrowa i szczęśliwa!

Emmos dla Ciebie też wszystkiego naj, naj! Kciuki za kp i szybkie wyjście do domu.


Ten bilans 2-latka to taki oficjalny? Bo jak zapisałam małego na roczek to powiedzieli mi, że nie ma czegoś takiego. Teraz mamy szczepienie (oby...) to może przy okazji pomierza itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie trzeba umówić się osobno. Tylko ja umówiłam nas do luxmed. Nie wiem czy do zwykłej przychodni tez musze.

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Emmos wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!! My imienniczki!![emoji4][emoji4][emoji4]

Morelle wszystkiego najlepszego dla Pestki [emoji4][emoji4][emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:roza : Tobie również

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana [emoji257]
Ja bilans roczniaka robiłam wlanie przy okazji szczepienia.




Dla Ciebie również kochana [emoji8] Dziękuję [emoji257]




Dziękuję kochana[emoji8] Tymon [emoji6]




Mamy nadzieję na wyjscie we wtorek. Wszystko zależy od tego co wyjdzie z poniedziałkowego usg nerek.




Dziękuję Ci kochana [emoji8]
Jeśli Pestka zaczęła łączyć wyrazy to zaraz ruszy z kopyta z mówieniem.
Moj tż nagrywa mi filmiki na ktorych Ami mówi np. „ Czesc mamusiu czesc Tymonku”, „najlepszego mamusiu” „kocham Cię mamusiu”. Oglądam po milion razy [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale słodko! Też bym płakała.
Kciuki za usg!

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Jaki Tymuś śliczny[emoji7] i Ani słodka, nie dziwię się że ryczałaś.

Morele, nie wiem czy Cię pociesze ale na tym etapie nic raczej z asymetrią nie zrobicie. To taki głupi wiek że się mega ciężko z dziećmi pracuje. Dlatego asymetrię w pierwszym roku życia najlepiej korygować. Potem tak do 3-3,5 roku życia to tylko się bawić można bo na piłce 10 s nie utrzymasz, na siłę nie utrzymasz a współpraca żadna. Jedyne co takiemu maluchowi można to stopy rozciągnąć i puszczać po przeszkodach żeby łapał równowagę.
Jak chcesz to możesz ją dać do nas na rehabilitację ale to wiązałoby się z dojazdem do Oławy. Miałabyś też zajęcia z neurologopedą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak rozciągać stopy?
Masz jakiś pomysł na przeszkody?
I co z piłką? Spróbuje chociaż.
No właśnie wolałabym wro żeby jeździła z tż po pracy. Albo ze mną.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując