Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 19:06   #3860
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
Dziś wzięłam pierwszą tabletkę placebo (biorę Vines, 24+4), czego mogę się spodziewać?
Każdą tabletkę brałam jak w zegarku, choć co prawda zaczęłam brać zaraz po okresie (ale ja miałam bardzo nieregularny). Jeśli chodzi o współżycie (nie mogłam znaleźć jednoznacznego info co do skuteczności tabsów jeśli nie zaczyna się w 1. dzień cyklu), to odczekałam dokładnie 2 tygodnie, czyli wzięłam 14 tabletek, a potem bez wyjątków prezerwatywa do tej pory.
W każdym razie, jak to u was wyglądało? Przy której tabletce placebo pojawia się krwawienie? Mam panikować jak w ogóle się nie pojawi, czy to normalne bo to moje 1. opakowanie?
Już wczoraj czułam wieczorem takie lekkie bóle brzucha, podobne do tych co miałam przed okresem ale o wiele słabsze. Do tego od paru dni delikatnie bolą mnie piersi - kiedyś bolały bardzo mocno, nawet przez 1-2 tygodnie przed okresem (jak mi się spóźniał, czyli praktycznie zawsze). To chyba dobry znak? xD
Aha, no i dlaczego mowi się krwawienie a nie okres? Jest jakieś bardzo skąpe jak się bierze tabsy i tym samym nie przypomina normalnej miesiączki? Nie mam pojęcia, czego się spodziewać [emoji38]
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie krwawienie z odstawienia było gorsze od miesiączki. Teraz dopiero zaczęłam ringi i też obficiej. Nie ma zasady...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kara_mogan91 Pokaż wiadomość
Po pierwsze - cześć wszystkim!
Moje drogie, przychodzę ze schizą i myślę, że trafiłam do odpowiedniego wątku
Biorę tabletki Vibin Mini (z małą dawką hormonów) już ponad dwa lata. Działają na mnie dobrze, jedynym skutkiem ubocznym są lekkie, nieuciążliwe plamienia raz na jakiś czas. Ale jeszcze nie zdecydowałam się na zmianę. Ostatnie takie plamienie pojawiło się w tym cyklu, a dokładnie w ostatnim tygodniu tabletek aktywnych. Przy okazji kontroli u gina okazało się, że mam lekką grzybicę. Dostałam lek i... pojechałam na delegację z pracy i po prostu zapomniałam go wziąć. Potem plamienie zamieniło się w krwawienie 3 dnia przerwy (czyli tak jak zazwyczaj miewam). Tylko było trochę inne niż zwykle: mnóstwo skrzepów (aż brudziło mocz), a na tamponie była krew wymieszana z ciemnobrązową, wręcz jakby czarną "mazią". Niby przy oddawaniu moczu krwi lecialo sporo (i tych skrzepów), ale mało bolał mnie brzuch w tym cyklu, a zazwyczaj jednak pobolewa. Miewam też lekkie mdłości i zgagę, a z nią dziwny posmak w ustach, ale - mam stwierdzony lekki refluks po alkoholu i smażonych rzeczach (dlatego ich unikam, ale ostatnio było sporo przedświątecznych spotkań ). Ale dziś chodzę siku jak opętana! Ważne: od tych ponad dwóch lat nie zdarzyło mi się opuścić ani jednej tabletki, tak samo w tym cyklu pilnowałam wszystkiego, nienawidzę grejpfrutów więc ani ich nie piłam ani nie jadłam Zero leków, itp. Dzisiaj mam zamiar zacząć wreszcie to leczenie grzybicy. Ale myślicie, że to ona mogla tak namieszać przy krwawieniu, że tak wyglądało? Wiem, że tabletki są mega skuteczne, bo jeśli nie to już bym była mamą. Ale jako inżynier, dla mnie te 0,2% niepewności, to spore pole do zastanowienia Zawsze mi to miesza w glowie, że mimo, że brałam wspaniale tabsy to coś może nie zadziałać, bo nie widzę efektu gołym okiem (jak w prezerwatywach xD).
Co ze mną będzie? Robić test (wolałabym zjeść za tą kasę pączka ), uspokoiś się, bo ciąża niemożliwa? Mogło coś niezależnie ode mnie się podziać i...? Macie jakieś pomysły na to? Kissy!
Skoro bralas tabletki o czasie to nie masz się w ogóle czym martwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując