Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-17, 15:15   #3864
michalinaem
Przyczajenie
 
Avatar michalinaem
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 18
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć wszystkim



Ja z pytaniem, bo mój mózg oczywiście nie daje mi ostatnio spokoju, pomimo tego że krwawienie nastąpiło.

26.09 wzięłam tabletkę kilka godzin później niż zwykle, ale nie było to więcej niż 12h, kilka dni później pojechałam do lekarza rodzinnego bo się rozchorowałam, dostałam 3 dniowy antybiotyk macromax o ile się nie mylę w nazwie i stosowałam go przez 3 dni, w tym czasie nie było żadnych stosunków, około 2 tygodnie później pojechałam do lekarza po raz kolejny ze względu na brak poprawy i dostałam wtedy lek diphergan na duszący kaszel, tabletki brałam na noc ze względu na to że powodują senność, starałam się je brać w odstępach czasu 2-3 godziny od antykoncepcyjnych, czytałam w internecie że one nie reagują z antykoncepcyjnymi i nie obniżają ich skuteczności i przez ten miesiąc piłam też sporo herbaty z cytryną i herbaty lipowej, żadne wymioty, grejpfruty nie były jedzone, dziurawiec też nie był pity, jedynie miałam syropy na kaszel Levopront i syrop z sosny. 2 i 3 listopada był stosunek, chłopak nie skończył w środku, od 2 listopada nie przyjmowałam już dipherganu bo nie można go łączyć z alkoholem, a w między czasie byłam na imprezie ze znajomymi. Krwawienie z odstawienia wystąpiło normalnie i zaczęłam kolejne opakowanie. Moje pytanie czy tabletki działały tak jak powinny? Bo w tych dwóch miesiącach przyjmowałam sporo leków, ale pomiędzy antybiotykiem zrobiłam dłuższą przerwę od stosunków niż zalecana. Teraz jestem w drugim tygodniu brania tabletek z nowego opakowania, ale i tak nie daje mi to spokoju pomimo że poprzednie krwawienie było normalne
michalinaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując