Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki NIOD i HYLAMIDE
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-02, 14:35   #326
kjolszewska7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

czesc, mam identyczna sytuacje. cosibella zaproponowala mi wyslanie nowego opakowania lub zwrot kasy. produkt jest ciezko dostepny, wiec chcialabym skorzystac i wziac produkt, ale napisalam im, ze bede mnagrywac proces otwierania opakowania i w razie powtorki, to poprosze o zwrot gtotowki. widze, ze weszlo cais3 i cais2 nie jest juz dostepny - czy tymczasowo czy po prostu zostal wyparty nowa edycja?

mi deciem rowniez napisalo, ze nie sa strona, na szczescie cosibella podjela dzialanie. przykra sytuacja. tym bardziej, za mowilam peeeling niekwasowy i wit c 30% i objetosciowo jest nad wyraz duzo produktu. ehh juz sama nie wiem, co myslec.

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio ze względu na fakt iż zależało mi na zakupie kosmetyków NIOD z szybką dostawą skusiłam się na zakup w sklepie internetowym cosibella. Zakupiłam 3 kosmetyki w tym CAIS - wyciągając kosmetyki z paczki pudełko z CAIS już mi 'brzęczało' w związku z tym iż tam są dwie szklane buteleczki zaczełam podejrzewać iż prawdopodobnie jedna wypadła ze swojego miejsca i uderzała o drugą...po otwarciu pudełka, w środku wnętrze było całe pogniecone ale co gorsza w buteleczce z miedzią płynu na dole było tylko z 2 ml na oko...nie widać aby coś się wylało ani wyciekło...oczywiście od razu złożyłam reklamacje w cosibelli ale również napisałam do Deciem gdzie twierdzą, oczywiście słusznie ze to Cosibella jest stroną ale oni nie mieli zgłoszonego podobnego przypadku jeśli chodzi o ten kosmetyk czy też partię, jednak nie wierzę, że tylko mi się takie coś przytrafiło i miałam pecha...jeśli ktoś zakupił ostatnio CAIS z numerem partii 1AF/1A6 byłabym wdzięczna o kontakt
kjolszewska7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując