Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-20, 15:49   #3369
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
O my jutro idziemy na szczepienie dalej się zastanawiam czy brać 5w1 czy 6w1.

U mnie mała od 4.30 buszowała na macie zasnęła na niej o 8[emoji57] ale dzięki temu że już nie mogłam zasnąć zrobiłam 2 prania, poprasowałam, zrobiłam obiad, wyszłam z psem oraz byłam w piekarni. Aa i ogarnęłam kuchnie [emoji54] a potem padłam razem z małą po 11 [emoji38]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Muszę dla pediatry powiedzieć o tym duszeniu może coś powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wole 6w1 z prostej przyczyny, oprócz tego, że wszyscy pediatrzy po drodze mi polecają, pani neonatolog też, to trochę się naczytałam i wychodzi na to, ze im mniej wkłuć tym lepiej, bo każda szczepionka zawiera chociażby środki konserwujące, a poza tym każdej szczepionki milo woli czlowiek sie obawia, wiec im ich mniej tym lepiej, bo nopy nie powodują same szczepi zawarte w szczepionkach tylko chyba raczej te dodatki właśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Skoro się najada to wszystko ok.
Szczerze mówiąc u mnie wygląda tak że siedzę godzinę bo mała przyśnie wcześniej ją odkładałam ale ona zaraz się budziła więc uznałam że po prostu przeczekam. I myślę że aktywnie to je z 30-40 min ale to tylko przypuszczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

No i zaczynam żegnać się z ubrankami 56 [emoji51] gdzie się podział mój mały dzidziuś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

W ogóle powiem wam że nie wiem kiedy "bawicie" się laktatorem. Ja co wyciągnę to mała się budzi jedynie kiedy mogę ściągnąć to na wieczór [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też podziwiam te dziewczyny, które używają laktatora, dla mnie doba ma za mało godzin [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora