Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-27, 21:20   #824
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To daj znać jak ten zestaw nocny Ci się sprawuje. Ja mam w zapasach 4 saszetki maski nocnej do wysokoporów, ale ze względu na proteiny troche nadal się boję Ja ostatnio trafiłam na konkretną promocje w pigmencie i uzupelnilam anwenowe zapasy, bo ceny były naprawdę atrakcyjne.



Poczekaj na promocje, drogeria Pigment czesto je robi i KOntigo też.


Ja ostatnio kupiłam ten szampon z Brzoskwinią i Kolendra w normalnej formule i trochę mam mieszane odczucia.
Odebrałam dzisiaj kosmetyki z paczkomatu

Pewnie jak już doczekam tych promocji to nie będę miała środków na koncie zawsze tak jest, że jak mam za co to nie ma co, a jak nie mam..

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
annulka21tez mam to serum i chwale sobie
wczoraj wpadlam na pomysl ze naolejuje sesą na dlugosci a khadi na skore glowy ,ale byl smród na caly dom.Myslalam ze przetrzymam do rana z tym olejem ale musialam umyć glowe..
To serum jest tak malutkie, że prawie go nie widać
Uwielbiam zapach Sesy, tak samo jak Orientany
Używam teraz wcierki Sattva henna i amla i to jest dopiero śmierdzielek, w moim odczuciu przynajmniej

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w sensownych cenach kupić czepek albo turban do olejowania na noc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja uwielbiam czepki które są dołączane do tych większych masek Biovax turban mam jakiś z allegro, kupiłam lata temu. A teraz będę testować turban od Anwen


Dziewczyny, jakich używacie szczotek do włosów? Zachorowałam parę dni temu na szczotkę Olivia Garde FingerBrush ale po dzisiejszym szperaniu w necie odkryłam model Supreme Boar i planuję go zamówić pojutrze po wypłacie czy któraś z Was może miała z nią do czynienia?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując