Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 10:48   #68
Akowal
Przyczajenie
 
Avatar Akowal
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez LekkiJazzik Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Podnoszę temat, gdyż jestem nim żywotnie zainteresowana. Mam już niestety swoje lata, biust spory (rozmiar D). Był większy (pełniejszy), ale zmalał nieco w wyniku odchudzania i wyraźnie stracił na jędrności. Nie zależy mi absolutnie na powiększaniu, ale chciałabym go troszkę wypełnić. Interesują mnie w szczególności opinie kobiet po przebytym zabiegu, najlepiej po kilku miesiącach. Chciałabym potwierdzić informację, że te 60% przeszczepionego tłuszczu tam pozostanie. Z góry dziękuję za wszelkie opinie związane z tematem.
Najistotniejsza jest ilość przeszczepionej tkanki tłuszczowej. W ciągu jednego zabiegu nie można wstrzyknąć zbyt dużej ilości tłuszczu, gdyż jego nadmiar ulegnie wchłonięciu i nie uzyskamy pożądanego efektu. Umiejętnie przeprowadzony zabieg ujędrni piersi i powiększy je o 1 rozmiar. Jeżeli chcemy mieć piersi 2-3 rozmiary większe, to wówczas będzie konieczne powtórzenie zabiegu po ok 2-3 miesiącach Z jednej strony lipomodeling jest super rozwiązaniem, bo możemy ujędrnić biust i pozbyć się np. boczków...jednak wydaje mi się, że implanty piersi są lepszym rozwiązaniem np. dlatego że zabiegu nie trzeba powtarzać (jeśli operacja przebiegła zgodnie z planem). W dodatku cena powiększenia piersi własnym tłuszczem jest wyższa, niż w przypadku powiększania piersi implantami
Akowal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując