Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-11, 09:46   #3691
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Ale tu cisza

Szaruch Ty nadal pracujesz w yves rocher ?? kolezanka zupelnym przypadkiem, zalozyla sobie tam karte, dostala pakiet probek , torbe, znizki, a ja skorzystalam z polecenia, zalozylam karte i gratis dostalam maly zel pod prysznic.


Takze dziewczyny chcialam sie z Wami podzielic, zalozcie sobie karte, 8 probek to juz calkiem nieźle a przy nastepnych zakupach tusz do rzes gratis.

Bania ten krem ktory sobie chwalisz, zwezajacy pory, to ma alkohol w skladzie ? bo widzialam taki kremik, byl w promocji za 27 zł, i sie zdziwilam ze taki tani, bo jak podawałaś linka to on na kwc miał cene 60 zł.


Jeeeeeeeeeezu, musze sie wziac na siebie cwiczycie? ja chyba zaczne z Jillian. lubie ja

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
co do kosmetyków to też się kiedyś zastanawiałam czy droższe znaczy lepsze, ale przecież wiadomo że płaci się też za markę/opakowanie a nie sam produkt.
tak czy siak, nie mam problemu z doborem aptecznych/drogeryjnych kosmetyków, bo testuję te moje naturalne cudeńka z Rosji i zobaczymy.
ale ja w ogóle kocham kwiatki, drzewka i zwierzątka i wierzę że najlepsza pielęgnacja to taka, którą stosowały nasze prapraprababcie, zero chemii, zdrowe żarełko, ziołolecznictwo i ogólnie moc natury

gdybym jeszcze palenie rzuciła...
zajarałam sie tymi kosmetykami.

jest jakis watek na wizazu ? bo wpisuje wyszukiwarke i nic konkretnego mi nie wyskakuje. Jak mozesz to zarzuc linka a co mialas? oleje do wlosow i odzywki wygladaja fajnie, no i slynne na wizazu serum ktore ma chyba z 30 wyciagow ziolowych
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora