Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obniżone libido partnerki, historia - Czy to możliwe?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-23, 17:57   #8
blueviolet
Przyczajenie
 
Avatar blueviolet
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 3
Dot.: Obniżone libido partnerki, historia - Czy to możliwe?

od siebie moge dodac cos, bo przechodze przez to samo co Twoja dziewczyna - też nie mam w ogóle ochoty, nie inicjuję nic, a na wszelkie próby reaguje zdenerwowaniem.

po 1) monotonia - zawsze chciałam być "wzięta" z zaskoczenia, ale nigdy nie miało to miejsca. znaczy zaczął tak robić, gdy go o to poprosiłam, ale co to za zaskoczenie, skoro jest wynikiem naszych próśb?
po 2) antykoncepcja hormonalna - jeśli Twoja dziewczyna ją bierze, ona może mieć duży wpływ na to. A jeśli nie bierze, to może jej własne hormony wariują? Warto się zbadać
po 3) stres
po 4) niespełnione oczekiwania - może o jakichś wiesz, może jakieś ona ukrywa. ale one strasznie wpływają na chęci...

ewentualnie... znudziłeś jej się. W sensie wciąż może Cię kochać, uważać za dobrego partnera, misia do poduszki, kompana w spedzaniu wolnego czasu. Ale może zaczęła się zastanawiać, jak to by było z kimś innym, nowym. Nie mówie od razu o chęci zdrady, samo zastanawianie sie jakby to było z kimś innym niż zawsze zabija chęć do robienia tego z tą osobą

Edytowane przez blueviolet
Czas edycji: 2020-03-23 o 17:59
blueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując