Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 09:46   #2236
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez sigalla Pokaż wiadomość
aniolek2265 super zajęcie. Też lubię gotować, ale często brak mi weny twórczej i po poostu robię makaron z pomidorami i mozarella- najprostrze i najlepsze.

Dziewczyny ja to juz chyba nigdy w ta ciąze nie zajdę. Ten cykl to masakra. Zacznę od tego ze z męzem rzuciliśmy palenie w nowy rok. Niby dobra decyzja, ale dla naszego małzenstwa tragiczna
Takich kłótni to nigdy nie mieliśmy. Kompletnie nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiac. Każda rozmowa kończyła się awanturą wiec woleliśmy rozmawiac jak najmniej. I tak trwało to do 13dc wiec z przytulanek nici. A własnie wtedy miałam śluz płodny. Od kilku dni sucho jak na pustyni ale za to dopiero wczoraj test owu pokazał 2krechy I tez tak czuję, bo jajnik kłuje bardzo.

Powiedzcie mi dzwiewczyny jak to jest z tym śluzem? Zawsze go macie w czasie owu czy on tylko prognozuje a potem go nie ma?
jak moj tż rzucał palenie to atmosfera była podobna. niestety.

Ja palę i jakoś nie wychodzi mi rzucanie

śluzu płodnego na dobrą sprawę nie mam. stąd moja interpretacja - ciągłe cykle bezowulacyjne
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując