Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-26, 13:46   #2774
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87366429]O ile jesteśmy w dobrym związku - możemy wszystko.

Ale sorry, nie wierze, że dobierzesz się z osobą z którą macie ten sam gust, dokładnie te same upodobania, przekonania, cele, marzenia itd.

Nawet mówiąc o rzeczach trywialnych i codziennych co zjeść na obiad, jaką farbę na ściany wybrać, jaki film oglądać, z którymi znajomymi się spotkać.

I rozumiem, że można nie być gotowym iść na te kompromisy, mniejszy, czy większe[/QUOTE]

No cóż, właśnie opisałaś mój związek. Mamy te same poglądy, gust (od muzyki po meble (design z lat 50-60)), cele i marzenia.
Obiady nie są problemem, bo jemy głównie na mieście i każdy zamawia to na co ma ochotę. Kolor farby też nie był problemy, bo siedzieliśmy w trójkę z projektantką i ona po rozmowie z nami dobrała wszystko. Ze znajomymi też nie ma problemu - jeśli ktoś się z kimś nie chce spotkać, to się nie spotyka. W ogóle nie wiem jak to może być problemem. Nie mam ochoty kogoś oglądać, ale idę bo chłopak idzie? Serio nie rozumiem jakby to miało działać nawet.
No ogółem mnie rozwala takie generalizowanie "każdy związek to ograniczenia i kompromisy". No nie. Jeśli nie chcesz ograniczeń i kompromisów, to stwórz związek z kimś kto ma takie samo podejście i ich nie twórzcie.
Czasem mam wrażenie, że to wynik tego, że ktoś był w kijowych związkach gdzie musiał chodzić na kompromisy i gdzie czuł się ograniczony, ale to jedyny model związku jaki zna, więc zakłada, że wszystkie tak wyglądają.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora