Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio testowałam/-em, cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-09, 14:54   #364
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Black Purdistance - mimo nazwy nie wiedziałam za bardzo czego sie spodziewać. I tak zareagował mój rozumek: pierwsze chwile to ziarenka pieprzu i ziela angielskiego, może jeszcze gałki i kardamonu, ogólnie mieszanka dobrej jakości przypraw, znana mi chyba z Black Cube; chwilę później robi sie jakby bardziej "owocowo", albo raczej soczyście i delikatnie słodko, ale wciąz pikantnie, wiec na mysl przychodzą mi po kolei: pieprz różowy, jakaś papryczka, szafran, rum - skąd ja to znam?, już wiem - otwarcie Idole de Lubin!; dalej robi sie mroczniej - dochodza ciemne drzewa, troche wytrawnego, żywicznego olibanum i labdanum. Wszystko jakby wygładzone piżmem. W skrócie - jest pięknie, harmonijnie, kunsztownie i dość mrocznie. Tylko ta nieszczęsna cena . Trwałość całodzienna, ale projekcja nie powala.

Incense Oud Kilian - oud z gatunku urodziwych i przystępnych. Poczatek to geranium - nieco różane, ale też słonawe, świeże, świdrujące + troche pikantności. To wszystko przechodzi w łagodną sandałowo-oudowo-kadzidlana baze. Nie ma jakiegoś wielkiego łał, ale i tu jest kunszt oraz przyjemność w noszeniu, choć też projekcja nie powala (za tę cenę to spodziewam sie MOCY)
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując