Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-19, 10:37   #1363
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
agnieszko.m.j, ładna kolekcja mogłabyś mi podać numerki w paletach Inglota? konkretnie chodzi mi o tą pierwszą paletę - wszystkie poza drugim z lewej i drugą - ostatni z prawej bardzo błyszczą? są intensywne?

jak sprawuje się tusz Double Extension L'Oreal?
Dziekuje numerki sa opisane na zdjeciu
od lewej - pierwszy ten jasny jest perlowy, daje dosc mocny polysk, nastepne dwa tez sa mocno blyszczace, nastepny juz mniej a czarny jest zupelnie matowy.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
agnieszka.m.j bardzo ładny zbiór a jaki obfity
Powiedz co sądzisz o maskarach dwufazowych i tuszu teleskopic? szukam dla siebie nowej maskary i robię rozeznanie
Dziekuje tusz telescopic jest moim ulubionym (nie liczac paru z wyzszej polki ktore mialam tyko okazje wyprobowac). Ladnie wydluza i unosi rzesy, nie skleja, ale tez nie pogrubia takze efekt jest raczej naturalny, ale ja taki lubie na codzien, pomalowanie nim rzes zajmuje mi minutke, co tez jest duzym plusem rano
Co do dwufazowych to Volume Shocking dostalam w prezencie i niestety nie jestem zadowolona, baza jest swietna, ale ten grzebyczek z drugiej strony jest fatalny i nie moge sobie z nim poradzic (skleja potwornie, za duzo tuszu nabiera).
A ten nowy Double Extension kupilam niedawno i on jest dosyc dziwny..... zupelnie inny od poprzedniego Double Extension, ciezko mi cokolwiek powiedziec bo dopiero kilka razy go uzylam ale jest taki dziwny, mocno wydluza troche pogrubia ale ma taka nietypowa konsystencje, nie potrafie tego opisac...

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ależ macie piękne te paletki Inglota! Jestem totalnie początkująca, więc się nie orientuję... Napiszcie mi proszę, ile kosztuje taka paletka z pięcioma kolorami? Można je dobrać dowolnie?
Dzięki z góry
mozna wybrac z dosc duzej palety kolorow, taka paletka 5 cieni kosztuje 35zl o ile sie nie myle....

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
w jakiej cenie jest to masełko?? i jaki kolorek ono nadaje?? bardziej w beż czy róż?
Ja maselko kupilam za 95 SEK (mniej wiecej 35zl) bardziej rozowy kolor nadaje, swietnie pielegnuje ale bez mocnego polysku.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Agnieszko, zadowolona jestes z paletek Inglota? Kusi mnie zlozenie jakiejś...
Bardzo jestem z nich zadowolona planuje juz kupic kolejna jak bede w Polsce nastepnym razem

Cytat:
Napisane przez mart2015 Pokaż wiadomość
Agnieszko,jak sprawuje sie podklad Lancome Teint Idole? Jestes z niego zadowolona? Jak oceniasz roz BeYu?
To jest najlepszy podklad jaki dotad mialam, po kilku zuzytych probkach (taka mala tubeczka starczyla mi nawet na dwa, trzy tyg jak oszczednie uzywalam )
w koncu mam pelnowymiarowy i jestem bardzo z niego zadowolona. Kryje srednio ale ja mocnego krycia nie potrzebuje, nie robi maski, pieknie wyrownuje koloryt i troche jakby rozswietla. Do tego jak przyprusze puderm mam matowa twarz caly dzien i nie wysusza ani nie podkresla suchych skorek (mam mieszana cere)
Roz BeYu ma bardzo intensywny kolor, nie trudno z nim przesadzic, ale przy odrobinie umiaru mozna nim ladnie podkreslic policzki. Ma tez malutkie drobinki (nie rzucaja sie w oczy)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zbiór, mam pytanie odnośnie cieni sephory - tych okrągłych poczwórnych - miałam na nie ochotę, kolory mi się podobały, ale słyszałam o nich różne rzeczy, jak z jakością, nasyceniem kolorów, zadowolona z nich jesteś?
Z tych cieni nie jestem zadowolona, jakbym mogla to bym je komus oddala, juz nawet nie pamietam kiedy je ostatnio uzywalam.... Brokat sie osypuje strasznie i nic nie zostaje z niego na powiece (tylko na reszcie twarzy), i z tym nasyceniem to tez zalezy od danego cienia, ale wiekszosc jest blada i mdla
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inglot.JPG (37,3 KB, 111 załadowań)
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora