Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 13:18   #1374
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nosku, prześliczna (już się zakochałam) i taka.... różowa przepiękna wprost widzę masz podobny gust do mojego (albo ja do Twojego )
jak się spisuje podkład L'Oreal? i co to za odcień?
róże to prawdziwy raj dla oczu mniam

i jeszcze ostatnie pytanie która kredka jest lepsza? MF czy GOSH? Aktualnie jestem na etapie poszukiwań idealnej czarnej ;D mam czarną L'Oreala, ale jest okropna pod względem trwałości

True Match
to mój podkładowy faworyt Jest delikatny, baaaardzo naturalny, nie włazi w załamania, pory, nie waży się, nie ściera po prostu daje efekt ładnej, zdrowej buzi i usuwa zmęczenie. Jest genialny Odcień W2 który w Polsce jest niestety niedostępny bo wolałabym opakowanie z pompką. Jasny, żółtawy beż.

Co do kredek .. MF mam przypadkiem, dodawali ostatnio do 2000Calorie Bardzo ładnie, smoliście się rozciera, ale nie jestem zadowolna z koloru. To jakaś taka wyblakła, smutna czerń. Gosh natomiast ma piękny kruczoczarny kolor, ale gorzej się rozciera, więc czasami po prostu główną krechę robię L'orealem a potem podkolorowują ją Goshem

dziękuję za komplementy

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Minimalizm ale bardzo porządny.. Ale widzę, że masz róż/rozświetlasz Diora jeżeli się nie mylę ? Ten z tymi biedronkami... itp Oglądałam go na zeberce i naprawdę uważam, że to jakies cudo.. Jak Ci się sprawuje ten Diorek ?
Dior jest fantastyczny To baaardzo jasny biało-różowy, mam jasną cerę, a on robi takie anielsko-słodkie policzki Jest perłowy, błyszczący, rozświetlający i ma drobinki. Ogólnie efekt fantastyczny, ale trzeba uważać żeby nie przesadzić. Ja mieszam wszystkie kolory razem, i wychodzi z tego taka fajna trójwymiarowa poświata (to chyba dzięki zieleni i niebieskości). Jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez phdwao
kolekcja przepiękna

mam nosku pytanie:
widziałam na wątku truskawkowym że bambuska i np.maczka kupiłaś na tru..czy to były dni kiedy rzeczywiście były one na tru czy poprosiłaś o ich wystawienie?bo czaję się czaję a ich nie ma
Niestety na Truskawie nie da się prosić o wystawienie Trzeba czekać i czekać, i nie zastanawiać się długo jak się pojawi, bo takie łakome kąski znikają od razu..

Cytat:
Napisane przez Reese
cudowna kolekcja Bardzo mi sie podoba
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora