Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pogaduchy o kwiatach + spam codzienny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-28, 17:26   #40
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Pogaduchy o kwiatach + spam codzienny

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
O jakie ładne wszystkie te Wasze kwiaty a ja zapomniałam jeszcze, że mam koło telewizora Sanseverię gwinejską, którą także polecam. Bardzo ładny, spory kwiat, mało wymagający. I ponoć oczyszcza powietrze, także temat na czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam sanseverie Mini Rocket. One chyba wszystkie są z tych oczyszczającyh powietrze
Zamawiałam raz na zielonym parapecie, teraz niestety nie mają dostępnych roślin na które poluję polecacie inne sklepy online?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Właśnie czaję się na senseverię golden tahnii, bardzo mi się podoba na biurku by mieszkała.

Wracam do domu z syngonium różowym, tż kupił marantę zieloną. Chcieliśmy też wziąć geranium, ale było aż za duże, a mojej sansewierii nie było, była tylko w zestawie z osłonką której nie chciałam kupować.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Ja mam sanseverie Mini Rocket. One chyba wszystkie są z tych oczyszczającyh powietrze
Zamawiałam raz na zielonym parapecie, teraz niestety nie mają dostępnych roślin na które poluję polecacie inne sklepy online?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując