Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-17, 09:16   #4813
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
koniecznie zrób zdjecie oku i jak będzie widoczna róznica to też zdjęcie
oki, postaram się
Chociaż prędzej pewnie zrobię na łapie, a nie na oku
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
i jak z kolorami?? Możesz opisać?
Kolory jak na zdjęciu w tru, wszystkie są połyskująco-opalizujące, czyli biały opalizujący na niebiesko, zielono, różowo i złoto.
Nie wiem, czy nie są troch podobne do starych cieni Clarinsa w podobnych kolorach i do starych cieni Guerlaina też w podobnych kolorach. Ale nie miałam w ręku ani Clarinsa, ani Guerlaina - mówię to na podstawie zdjęć, które są w necie.
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Jak sie postaramy to damy rade pociągnąć dwa wątki Niestety nabałaganiłyśmy w tym i trzeba było to zmienić, w końcu to wątek o kolorówce na Tru a nie duperelach. Od dupereleli mamy plotkowy
Moim zdaniem należy ciągnąć dwa wątki.
Tutaj będą konkrety o produktach, o problemach, czy jakieś mini recenzje tego, co kupiłyśmy na tru i tego, co fajnego na tru można kupić, a w tamtym wątku wszystkie OT.
Moim zdaniem to prosty i prawidłowy podział

Przecież na pewno są osoby, które nie chcą czytać plotek i dupereli, a chętnie dowiedziałyby się konkretów na temat pewnych produktów.

Mnie czasem ploty przeszkadzały Gdy miałam mało czasu, chciałam tylko zobaczyć, czy pojawiły się jakieś cuda na tru i nie mogłam się przebić przez kilkanaście stron OT
I podejrzewam, że takich osób może być trochę.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora