Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-12, 19:08   #2875
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja co prawda przed wyprowadzką wyprzedałam się z większości książek, ale też lubię je dostawać . Przeczytaną książkę zawsze można puścić w obieg. W obdarowywaniu książkami ważny jest też wybór książki, bo co innego dostać książkę z przesłaniem lub z dziedziny nas interesującej, a co innego coś przypadkowego z top 10 empik
Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj do Was pytanie o święta od strony kulinarnej. Co jest u was obowiązkowe na świątecznym stole??

W tym roku pierwszy raz robimy z Tż wigilię zupełnie sami w nowym domu dla 9 osób. Wiadomo, każdy z nas ma jakieś tradycyjne dania wyniesione z domu ale jednak chcielibyśmy zaskoczyć czymś nowym i smacznym

U nas na wigiliach zawsze musi pojawić się barszcz z uszkami, makaron własnej roboty z sosem grzybowym, kapusta z grzybami, karp faszerowany, rybka po grecku i japońsku

A jak to u Was wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie zawsze były: zupa grzybowa z lanym ciastem, karp, filet z białej ryby panierowany, pierogi z grzybami i kapustą (w tym jeden z włożonym grosikiem na szczęście - zawsze była o niego bitwa), puree, śledzie, groch z kapustą, sałatka jarzynowa.
A od kilku lat wyjeżdżamy na święta, więc jest to co nam zaproponują
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora