Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-22, 03:30   #4089
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;76414711]Wzięłam 5.

Chciałabym wiedzieć, gdzie znajdę nie tak szeroką i dłuższą, bo jakoś na taką trafić nie mogę
Zapisz
[/QUOTE]

b dużo chodzę w koszulach i te najlepsze tj. fajne gatunkowo, odpowiednio długie (ja mam 178 także to się nagle staje kluczowe) i przy tym niezbyt szerokie (może biustu najbardziej okazałego nie posiadam, ale jednak jest czym wziąć oddech, a w ramionach jestem typowym chudzielcem) plus z ładnym kolnierzykiem (poza jakością samej tkaniny to przede wszystkim kołnierzyk robi efekt), kupuje w sklepach z koszulami. babskie linie maja wszystkie "męskie" firmy jak wolczanka, Bytom, Ralph polo, emmanuel berg. oczywiście w sieciówkach tez kupuje bo banku niestety nie rozbiłam, ale nawer te z nieco wyższej półki jak Simple nie beda nigdy tak dopasowane (gładkie białe rzadko trafiają na wyprzedaże ale białe z detalami jak kolorowe wnętrze kołnierzyka czy mankietu - juz tak, idzie nie zbankrutować ))
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując