Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-26, 16:12   #9
Kayk0
Rozeznanie
 
Avatar Kayk0
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 612
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Ja ten tydzień pracuje z biura i już mi się nie chce na samą myśl, a jeszcze z domu nie wyszłam. Każdego dnia odliczam dni i godziny do końca pracy i weekendu... ile tak można?
Ja niestety też tak chodze, że odliczam dni i godziny.

Ja właśnie wylądowałam na pracy zdalnej, bo jak rano zadzwoniłam że mam gorączkę 38 i nie puszczą mnie na bramie od razu dostałam pytanie o adres, żeby mi przywieść laptopa bo dziś kilka osób nie przyszłoklaski :


Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Tak się pracuje w Polsce. W większości zawodów. I nie, pod tym względem nie można mówić, że "praca w lotnictwie " jest wymagająca, szczególnie jeśli masz na myśli bycie stewardessą, a nie pilotem czy pracownikiem kontroli lotów.
Tak się nie pracuje, ja się z tym spotkałam pierwszy raz, a jest to moja 4 praca i to na dużo niższym stanowisku. Nie mam na myśli bycia stewardessa a odpowiedzialność za kwestie techniczne obsługi, ale szkoda tłumaczyć osobie która zna w lotnictwie tylko zawód stewardesa, pilot albo kontrole lotów.

To, że ludzie zgadzają się na takie traktowanie siebie jako pracownika i swojego czasu wolnego to już inne kwestia.

Zapis w umowie mówi o pracy 8h wiec taka mam dyspozycyjność dla pracodawcy, a że teraz przez koronowirusa pracodawcy robią co chcą to inna sprawa bo nikt się nawet nie odezwie, bo każdy się boi stracić prace.
Kayk0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując