Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2020 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-27, 23:09   #61
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny, dostałam już część wiadomości z datami ślubu i związku. Będę to powoli uzupełniać, także nie martwcie się, jeśli od razu się nie pojawi.
Ku mojemu zdziwieniu dostałam też PW od osób, których w ogóle nie kojarzę...
Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Hah, no cale szczęście nie tak daleko bo normalnie tez mi zajmuje 2.5h ale tym razem z pracy lecę do US na kilka dni, zaraz przed świętami

Co do pudełek na koperty to będę namawiać żeby TŻ zrobił jakies fajne, zdolny jest to ogarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już myślałam, że właśnie za oceanem mieszkasz
Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
Werxx3 nie wiem, czy widziałaś, ale chyba pytałam w poprzednim wątku, z jakim wyprzedzeniem umawiałaś się do Damacouture? na razie podoba mi się u nich Amber i Lilith, ale nie przeglądałam, czy mają coś nowego.
ja to bym chciała w ok tysiaku się zmieścić, za suknię no ale patrzę też po używanych. nie chcę kupować z tak dużym wyprzedzeniem

zaproszenia chciałabym takie, tylko coś pozmieniać we wnętrzu KLIK czekam właśnie na próbki.

naprawdę bukiety są takie drogie? myślałam, że ok 100zł wystarczy. przy okazji mam pytanie, kilka razy widziałam, że to pan mlody przywoził młodej bukiet, co w sumie wydaje mi się trochę dziwne. to jakaś tradycja, czy ktoś sobie tak wymyślił? znając sklerozę mojego, wolałabym mieć bukiet u siebie
Już wspominałam, że wszystko co ślubne z automatu jest droższe, więc i bukiety są drogie... Lepiej nie wspominać. :Brzydal:
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Czekanie na przymiarkę do Dama Couture - jakieś 2 miesiące od telefonu od nich. A na kontakt z ich strony po wysłaniu maila czekałam 4 dni. Bardzo duży ruch tam chyba mają.

Czy pudełko na koperty nie będzie przesadą przy 40 gościach, czyli w porywach 20 kopertach? Nawet o nim nie myślałam do tej pory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie małe pudełko, czemu nie. Nie wiem jak inaczej je pozbierać żeby "nie zgubić"? Wolałabym je w miarę szczelnie schować.
Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Nowy wątek.

Jeszcze muszę nadrobić ten stary.






Też chcę przyoszczędzić na dodatkach. Z biżuterią popłynęłam trochę, bo zamówiłam 3 komplety na ali i niestety bransoletki są na mnie za długie i nie idzie ich skrócić (wg zdjęć myślałam, że się da), bo te oczka są jakby zespawane. Jedną mi się udało normalnie skrócić, ale najmniej mi się podoba. Kolczyki tylko jedne mi siadły, a pozostałe są zbyt masywne do mnie (tak mi się wydaje).

W poniedziałek przyszedł welon z aliexpress - 3m, dwuwarstwowy koszt 33 zł. Nawet dobrze wygląda, nie jest sztywny, ładnie się "leje". Dziś dotarły buty taneczne - koszt 53 zł + koszty jakie mi wyjdą u szewca, za zrobienie podeszwy i wymianę fleka na jaśniejszy. Jestem z nich zadowolona, są wygodne, mam nadzieję, że tą podeszwę uda się zrobić, żeby była jaśniejsza, bo ta aktualna trochę przeraża.

Narzutkę chcę zamówić z takiej jednej strony na fb i ta co chcę jest najdroższa - 120 zł.
Co to za buty? Pokażesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora