Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-30, 18:14   #1076
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
To sobie kup Narsa Siberię. O ile nie będzie zbyt zółty i zbyt wodnisty. Bo naprawdę, to nie jest prosta sprawa podać komuś na tacy odpowiednio jasny podkład, który spełniałby wszelkie wymagania. My tutaj dalej same próbujemy.

Albo glamoflauge foundation, hard candy. Ale ten jest trochę suchy, radzę nie nakładać go palcami, z gąbką dobrze współpracuje.

Lepszych odcieni dla siebie nie znalazłam, póki co.
Podziwiam za cierpliwość

A tak serio, to albo zajrzyj tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1010

Albo możesz przejrzeć całe trzy wątki

Dotarł do mnie dzisiaj podkład Lorigine ten najjaśniejszy W butelce jest jaaaasny Taki sporo jaśniejszy od Revlona CS Jeszcze nie macałam, bo najpierw muszę porobić zdjęcia Oczywiście swatchami się podzielę możliwie najprędzej

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez WielkaDamaSama1 Pokaż wiadomość
Nie nie do 30zl... i wystarczy zeby starczal na 3 miesiace, nie utrudniajcie zycia...
Wielka Damo - my naprawdę nie chcemy być złośliwe. Ale po pierwsze ten wątek to kopalnia wiedzy, jeżeli komuś się chce trochę poszukać. A jeżeli komuś się nie chce, to ja zebrałam kiedyś wszystkie propozycje odkąd w nim jestem i poświęciłam na to wiele godzin. Jeżeli Tobie nie chce się nawet tam zajrzeć, no to przepraszam . Co chwilę przychodzi tu ktoś taki jak Ty więc nie, my już nie mamy cierpliwości by odpowiadać na te same pytania, naprawdę. To nawet nie wnosi do wątku niczego nowego.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując