Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta - MŻ-WR kontynuacja V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 11:56   #368
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Dziekuje za wsparcie - pocieszylas mnie tym i dalas nadzieje. Bylam dzisiaj w domku u rodzicow i mama sie pytala czy to taka teraz moda zeby w spadajacych spodniach chodzic nie powiem- ucieszylam sie jak glupia.
a co do motywacji to postanowilam ze jak schudne przynajmniej do 60 kg to sobie robie zakupowy wyjazd do londynu i cala pensje wydam na ciuchy

dziekuje za mile powitanie

ps. z checia dopisze sie do listy
hahaha niezła nagroda Ja sobie powiedziałam, ze jak bedzie 55 to kupi nowe spodnie, bo niedawno kupilam dzinsy i sa teraz luznie, kupilam mniejsze i tez sie robia luzne, no to moze poczekam jeszcze

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
witam
to jest moj pierwszy post na wizazu
jestem na dietce tak mniej wiecej od roku i schudlam z 76kg (wzrost 168) do 61, wiec chyba calkiem niezle? ale do pelni szczescie brakuje mi jeszcze ok 6 kg dlatego chcialam sie przylaczyc do was, oczywiscie jesli mozna?....
No niezle niezle. Oczywiście ze mozna sie przyłaczyc - witamy

A ja sie teraz zastanawiam, jak tam z moja dieta bedzie, bo wczoraj jadłam mega kolacje - w zadadzie olbrzymi dwudaniowy obiad wieczorem - a dzisiaj juz poszły 3 paczki Tjaaa. Ale mam @, wiec to pewnie dlatego mam taki wielki apetyt!

Chyba sie tym nie przejumuje specjalnie
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora