Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - trawiasta zielona metamorfoza i debiut :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-10, 11:36   #10
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: trawiasta zielona metamorfoza i debiut :)

Cytat:
Napisane przez madie
Ja też od razu zauważyłam podobieństwo a teraz do rzeczy

Kolory cieni śliczne i bardzo dobrze nałożone na powieki. Modelowanie twarzy podoba mi się chociaż da się zauważyć że przez to trochę za dużo różu jest na policzkach, ale , tak jak zauważyła manolita, na zdjęciu nie wygląda to rażąco. Zauważyłam że zniknęły wszelakie cienie pod oczami itp. więc gratuluję umiejętności
Ogólnie, całość bardzo mi się podoba

dziekuje za opinie, cienie moim zdaniem sa bardzo zoczyste
co do rózu - lubie roz, czasem chyba sie z nim zapedzam, ale w rzezcywistosci mniej go bylo widac, a dodatkowo fajnie sie komponowal ze szminka ale wezme to pod uwage

jak moja siostra dowie sie ze jest podobna do Cichopek to chyba mi zwariuje ze szczescia :P chociaz ja tego podobienstwa nie widze w ogole!!! ale skoro Wy widzicie

zapomnialam jeszcze dodac ze do zatuszowania wszelkich syfkow i strasznych sincow pod oczami uzylam super dermacolu kolor 212 i na prawde tego cuda faktycznie wystarczy lekko dotkac i wklepac i efekt widac od razu

pewnie niedlugo znowu cos zamieszcze na krytyce zawsze najlatwiej dopracowac swoja technike
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując