Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tinderowe idiotkowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-05, 09:40   #10
oieiku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 34
Dot.: tinderowe idiotkowanie

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Taaa... wkręciłaś się bo facet to pewnie typowe ciasteczko. Zrozum, że on takich jak ty ma pełno. Tak samo jak ty masz pełno przeciętniaków, których odrzucałaś bez powodu po pierwszej randce. Może jeszcze się odezwie jak akurat wszystkie jego koleżanki będą zajęte
Przeurocze ja też celuję w ciasteczka, nie martw się

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Kilka godzin... wiesz, niektórzy ludzie pracują, spotykają się z ludźmi, robią popołudniową drzemkę. Ewentualnie chce chwile odetchnąć, to też jest ok. Wyluzuj, bo facet zwieje.
Ja wiem, dlatego piszę, że nie umiem w te tindery. Bo skoro przez kilka dni kontakt jest non stop, a raptem ktoś cichnie to dla mnie jest to sprzeczny sygnał

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87474009]Zazwyczaj takie "spotkamy się za miesiąc" kończą się brakiem spotkania. On już nawet przestaje Ci odpisywać, nie licz na nic grubszego niż luźne spotkanie. Krewet pewnie ma rację z tym, że ma wiele takich jak Ty do "popisania".

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------



A to swoją drogą. Jakby całą dobę nie odpisał to ok, ale kilka godzin? To już bluszcz dla mnie, kontroluje jego czas, a nawet go nie widziała na oczy.[/QUOTE]

Dobrze, Panie specjalisto najpierw trzeba pociągnąć temat, żeby do tego spotkania w ogóle doszło, co będzie na nim będę się martwić już później.
Bluszcz? Proszę Cię, haha. Tak jak wyżej, jedynie się zastanawiam nad intencjami i przekalkulowaniem czy warto inwestować swój czas, skoro do spotkania jest sporo czasu
oieiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując