Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 19:33   #20
ewe11na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Lightbulb Infekcja, czy jednak obawiać się ciąży?

Witam ,otóż kochałam się(z zabezpieczeniem )z moim partnerem 07.01 po 5 dniach dostałam miesiączki (trwała 13.01-16.01), a potem przez 2 dni męczyły mnie zaparcia (podejrzewam jelitówkę),po czym jeszcze parę dni czułam się gorzej,ale to raczej nic dziwnego. Mimo to po 2 tyg od stosunku zrobiłam test i wyszedł negatywny. Kolejny test zrobiłam 29.01 i też wyszedł negatywny.
Kolejny stosunek odbyłam także w zabezpieczeniu 26.01. Przed spodziewaną miesiączką (08.02) odczuwałam mocniejsze bóle niż zawsze przed okresem i chęć na słodycze. Zrobiłam test (12.02.)- negatywny. Przed okresem 1-2 dni pojawił się biały jak mleko, gęsty śluz, a wokół przezroczysty śluz o nie przyjemnym zapachu to działo się także w dni, w którym powinien pojawić się okres jak i jeszcze 2 dni po nim (już nie było czuć nieprzyjemnej woni). Dziś (35 dzień cyklu) natomiast pojawiły się brązowe plamy takie jakby ktoś wysmarował czekoladą, bezwonne. Mam nieregularne miesiączki.
Trenuję ciężko 6 razy w tygodniu i biorę tabletki przeciw zapalne i bólowe( po kontuzji ) i mogło to wpłynąć na opóźnienie okresu? Także stres przez kłótnie ? Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? A może to po prostu infekcja?
ewe11na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując