Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-06, 09:01   #47
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jako że na wątku "Czy jecie zdrowo?" często wywiązują się dłuuugie dyskusje odchodzące od tematu jedzenia, a dotyczące aktywności fizycznej wszelkiego rodzaju, zakładam nowy wątek, żeby oddzielić te dyskusje.

Więc jak to jest z Wami? Ćwiczycie, jesteście aktywne fizyczne na co dzień? Czy to raczej jakieś zrywy i macie na zmianę fazy ćwiczeń i lenistwa.
Ja niestety jestem z tych drugich. Potrafię być aktywna miesiącami, ale jak coś (wyjazd, choroba) wytrąci mnie z rytmu, to ciężko mi wrócić do ćwiczeń.

Co myślicie, żeby dzielić się też fajnymi kanałami do ćwiczeń? Mogłabym je np. dodawać do pierwszego postu, np. z podziałem pilates, joga, tabata, itd. Jeśli ktoś prowadzi dużo różnych, można stworzyć kategorię typu "kompleksowe treningi".

Sama chętnie posłucham propozycji ćwiczeń, bo czasem bym poćwiczyła w domu, a kończy się tak, że przez pół godziny przerzucam YouTube'a, nie umiem się zdecydować i mi się odechciewa.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora