Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 17.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-11, 12:56   #609
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87649856]Ja staram się nie panikować, ale spirala sama się nakręca...

Kociaak gratuluję udanej wizyty

Ja mam jutro prenatalne boję się, że wyjdą mocno zawyżone ze względu na leki, które biorę i wcześniejsze poronienia i będę musiała robić dalszą diagnostykę...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Kciuki za prenatalne [emoji7][emoji7][emoji7]
Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Patryka ja tam się nie znam ale wydaje mi się że na powietrzu ciężko się zarazić jeśli nie jesteś w tłumie. Ja na spacery wychodzę. Na osiedlu mam stokrotkę, w dzień jest mało ludzi więc jak coś to wtedy idę z młodą

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

A może tesco czy inny sklep internetowy [emoji848] ja do sklepu chodzę z młodą w godzinach kiedy jest najmniej ludzi
I w gemini jest komunikat że do 6 dni się czeka na zamówienie [emoji849] gdzie zawsze bylo na drugi dzień

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Ja już jakieś zapasy mam ale mimo wszystko nie chce popadać w panikę a jednak... Z tego co czytam to w niektórych sklepach internetowych wysyłka zakupów w ciągu tygodnia a wcześniej były to dwa dni... Chyba ludzie rzucili się i na ten sposób zakupów...
Cytat:
Napisane przez Izabelaa1999 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNKI byłam na USG dzisiaj według informacji jest to 5.5 tydzień -6 tydzień ale lekarz mnie nastraszył co do ciąży obumarłej bo coś w pęcherzyku jest ale mówi ze to chyba nie to wydaje mi się ze to jest zarodek ale się boje spojrzycie może któraś z was tak miała
A może po prostu jest za wcześnie? Czemu od razu lekarz straszy ciąża obumarła jak może po prostu zarodek z serduszkiem dopiero się pojawi skoro to 5-6tydzien dopiero....
Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Gryzia powodzenia na prenatalnych. Patryka zdrowie najważniejsze, jeszcze trochę i zrobisz duże zakupy A mi dziś ustalili cesarke na 23.03. Coś czuję, że to będzie szczyt epidemii Koronawirusa. Ciekawe jak to będzie sie rozwijało u nas w Holandii :/ Na razie nie ma zakazow odwiedzin w szpitalu. Kurczę, siostra miała do mnie przyjechać, ale dziś w wiadomościach słyszałam, że w Polsce zamykają szkoły, zamkną też chyba galerie handlową gdzie ona pracuje. Jak tak dalej pójdzie to zamkną też granice

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O galeriach mowy nie ma póki co. U nas w większości szpitali już długo jest całkowity zakaz odwiedzin.
Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Narazie o galeriach cisza.. Choc u mnie w firmie juz grożą (biedronka) ze jesli dojdzie do 50 przypadkow potwierdzonych to zamykają wszystkie sklepy...

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Co ty gadasz? [emoji51] Oooo koniecznie muszę zdarzyć jeszcze trochę rzeczy dokupić bo ja zwykle tylko do biedry śmigam bo mam pod domem [emoji52]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując