Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-22, 17:52   #3006
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani na dziś

Ale świetne <3 doczytałam, że baza to Rosalind, kiedyś muszę kliknąć, bo się trafiają fajne



Cytat:
Napisane przez ShiMolly Pokaż wiadomość
Jakos nie mialam ostatnio nastroju do ogarniania zdjec, dzis sie przemoglam. Ostatnio mialam na pazurach stemlowana folie, potem 4th of July (ktory poprawialam 3 razy, bo za kazdym razem schodzil sam z siebie z paznokcia, co widac na zdjeciu). W efekcie donosilam bez zdobien . No i obecne milk bath, w koncu znalazlam zastosowanie dla mlecznej hybrydy i kwiatkow zakupionych kiedys na Ali niezupelnie pamietam po co .

Te ostatnie z kwiatkami, JAKIE PIĘKNE



Cytat:
Napisane przez ShiMolly Pokaż wiadomość
Cichutko tutaj jakos. Wszyscy na wakacjach . Ja juz o swoich zapomnialam, wiec przynajmnie postanowilam wakacyjne neonowe paznokcie sobie zrobic.

A tu jakie kolory energetyczne



Cytat:
Napisane przez Ari0710 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim całe wieki mnie tu chyba nie było

Jaka wrzutka, wszystkie super



Cytat:
Napisane przez ShiMolly Pokaż wiadomość
Cichutko sie tutaj zrobilo, nikt nie odwiedza . To moze ja wrzuce swoje jesienne. Ostatnio jakos a to mi sie nie podobalo mani, a to nie wyszly zdjecia, a to jest w miare OK.

No ładna jesień już się niestety skończyła, chyba ją dobrze wykorzystałam na długie spacery A Twoje jesienne mani super

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No nie da się... Nie umiem focić prawej dłoni.

Też mam problem z foceniem prawej dłoni, nie umiem trzymać telefonu
Śliczne to mani, te kwiatki mi się z konwaliami skojarzyły, aż się ciepło na sercu robi na wspomnienie o maju



Cytat:
Napisane przez Ari0710 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, postanowiłam spróbować nowego kształtu paznokci ^^

Fajny ten kształt!



Cytat:
Napisane przez ShiMolly Pokaż wiadomość
Ladne, ale wolalam Twoje kwadraty. Pewnie dlatego ze najbardziej ten ksztalt lubie, ale sama chyba z niego na razie zrezygnuje, bo jest trudny w utrzymaniu, a przy troche dluzszych paznokciach wrecz niemozliwy. Zalaczam moje nowe mani, baza z mood magic ktory uwielbian, ale z aplikacja jest u mnie gorzej, bo po 2 dniach nadaje sie wlasciwie tylko do sciagniecia , co widac, slychac i czuc i za co serdecznie przepraszam

Spróbuj może łódeczek? Czy tam pipe albo zaokrąglonych kwadratów, bo przy kwadracie to zazwyczaj różki są kłopotliwe, mocny tunel też.
Ciekawe to mani



Cytat:
Napisane przez Ari0710 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze
Cytat:
Napisane przez Ari0710 Pokaż wiadomość
Na złoto
Szkoda, że folia transferowa zawsze trzyma się tak krótko.

Oba świetne, ale te pierwsze skradły moje serce, kocham hooolo
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując