Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-06-01, 11:52   #49
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Obejrzałam ten fragment (i już sobie uświadomilam, czemu ich tam nie obserwuje ), ale bardziej zainteresował mnie fragment jak Aga się wypowiada jaki hejt się na nich leje na grupie na fb i że jest tam jedna osoba, która w tym góruje. Podejrzewam, że chodzi o pana Bobra, którego streszczenia tutaj były cytowane. Dla jednych są one śmieszne, dla innych nie, ale akurat hejtu ja tam nigdy nie widziałam, co najwyżej od czasu do czasu było coś w zabawny sposób skomentowane. Więc jeśli serio to jest dla nich hejt, to chyba oni powinni się najpierw zaznajomić z definicją tego słowa.
No i Aga mówi, że na szczęście na YT nie mają hejterów - no ciężko mieć, jak się co drugą osobe blokuje i usuwa co drugi komentarz
Raczej nie o niego, on ma te komentarze takie mdłe, właśnie żeby nikogo nie obrazić i ciągle zresztą to podkreśla, że nie obraża. Natomiast rozśmieszył mnie wpis Agi (bulionowej), że "będzie reklamować rzeczy, bo z tego jest wielka kasa". No urocze, że tak jasno daje znać, że ma te rzeczy w odwłoku, ale płacą, więc nam zareklamuje
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując