Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-06-01, 12:34   #56
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Serio? to w takim razie nie wiem o kogo im chodziło, z góry założyłam, że o niego bo jest chyba najbardziej charakterystyczną osobą tam, no i wypowiadał się, że Fitowie go profilaktycznie poblokowali na insta

A tego tekstu o reklamach chyba nie doczytałam no niby kredyt sam się nie spłaci, ale żeby tak wprost od razu o tym mówić, to też troche siara u mnie już po tych live'ach był unfollow, bo nie widziałam w nich żadnego sensu, a teraz jeszcze słup reklamowy kolejny się i tak szykuje
Moim zdaniem z tymi "instagramerami" i reklamami to tak predzej czy pozniej wychodzi. Ja mam instagram stosunkowo niedlugo. Obserwowalam tampewna pare, ktora na poczatku mnie zachwycila. Byly fajne tresci, lubilam ich styl zycia, wydawalo mi sie, ze maja sporo ciekawych rzeczy do przekazania itd. Ale im bardziej konto sie rozwijalo, tym pojawialo sie coraz wiecej reklam i dziwnych tresci czy rolek, tak jakby pod publike... Te reklamy na poczatku byly niewinnie wplecione w tresc postow , nie bylo to zauwazalne. Ale odkad wszedl obowiazek oznaczania wspolprac, to okazalo sie, ze ich profil sklada sie z samych reklam.

I moze to glupio zabrzmi, ale jak te reklamy zaczely sie tak czesto pojawiac, to odnioslam wrazenie, ze to miejsce nie jest juz tworzone dla ludzi, zeby cos pokazac, ale wlasnie po to zeby wplesc jak najwiecej reklam i na tym zarabiac. W kazdym razie efekt tego byl taki, ze przestalam ich obserwowac. Zaczelam ich obserwowac z innych wzgledow, a nie po to zeby co chwile nadziewac sie na jakies posty czy rolki z reklamami jakichs produktow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując