Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie tabletki z kolagenem na polepszenie stanu skory
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-19, 11:03   #104
Desigual
Raczkowanie

Dot.: Jakie tabletki z kolagenem na polepszenie stanu skory

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Znalazłam podobny, ale bez choliny (teraz nie mogę jej brać). Klikam i zdam relację za te 33 dni Na tyle ma wystarczyć. https://www.plantamed.pl/kolagen/388...279845725.html

Kończę drugą butlę kolagenu z Yango i nie wiem czy kupić kolejną, czy spróbować innego preparatu Ciężko mi ocenić działanie, pytanie, czy po 2 miesiącach jest to w ogóle możliwe, może powinnam z rok sobie popić tego kolagenu i wtedy wyrokować? Mam 40+ i skórę mieszaną, jestem w przewadze na diecie roślinnej, z "supli" lubię wszelkie superfoodsy-proszki typu camu camu, jarmuże itd, oczywiście w formie naturalnej też jem ile wlezie. Do tego oleje typu lniany lub rydzowy, oliwa extra virgin. Czuję się bardzo dobrze mimo intensywnego (zapracowanego) trybu życia. Sięgnęłam po kolagen z ciekawości, oczekując wizualnej poprawy stanu skóry, włosów i paznokci. Nie chcę zaprzestać teraz, tylko nie wiem czego mogę oczekiwać i spodziewać się dalej po kolagenie. Wcześniej (przed kolagenem) nie miałam przesuszonej skóry ciała, ostatnio mam z tym mały problem, a nie lubię balsamów do ciała, sądziłam, że kolagen wpłynie lepiej na nawilżenie a tu zonk, jest nawet na odwrót. To też moja wina, bo za długo ostatnio moczyłam się w wannie. Nie widzę też jakiejś kolosalnej zmiany w stanie skóry twarzy, ogólnie mam ją zadbaną ale nie pogniewałabym się gdyby ten preparat z kolagenem wypchnął mi trochę linie między brwiami czy bruzdy wargowo-nosowe. Kupić Yango czy coś innego? BTW jest mega smacznym shotem.
Desigual jest offline   Odpowiedz cytując